Lalki z kawałkiem serca

Ostatnio natknęłam się w internecie na niesamowitą osobę. Jej działalność jest doskonałym potwierdzeniem tezy, że pasja i biznes mogą doskonale się wypełniać.

“Jedyną drogą do tworzenia wielkich rzeczy,
jest kochanie tego, co się robi” .
Steve Jobs

Kasia to kobieta, która swoje zamiłowanie do lalek realizuje w sposób najbardziej twórczy z możliwych – tworzy je od podstaw. Od 5 lat w swojej pracowni projektuje i tworzy ręcznie robione lalki, pod wdzięczną nazwą „Lullu Dolls”.

Fot.: https://lulludolls.com/

Jej lalki mają wyjątkowy, oryginalny i chwytający za serce styl. Nic dziwnego, że artystka dzięki swoim projektom odniosła sukces, a liczba zamówień na jej produkty rośnie z każdym dniem. Te lalki zachwycają od pierwszego wejrzenia. 

Fot.: https://lulludolls.com/

Tym, co je wyróżnia wśród plastikowych, winylowych, żywicznych, filcowych, czy nawet robionych przez światowych producentów lalek szmacianych, to niepowtarzalny charakter. Posiadam w swojej kolekcji jeden z materiałowych modeli brytyjskiej marki Santoro. Lalki te także posiadają charakterystyczny styl i niewątpliwie niejednego potrafią skusić swoim urokiem, ale brakuje mi w nich emocji. Santoro w zasadzie nie posiadają twarzy, tylko charakterystyczne owalne wąskie oczka. W przeciwieństwie do nich lalki “Lullu Dolls” posiadają duszę i kawałek serca artystki, który włożyła w ich uszycie.

Wystarczy jedno spojrzenie na “Lullu Dolls”, aby stwierdzić, że maskotka ta ma szansę stać się dziecięcym przyjacielem, pamiątką z lat dzieciństwa, czy obiektem westchnień każdego kolekcjonera.  

Fot.: https://lulludolls.com/

Artystka ma niesamowite podejście do tworzonych postaci. Każdej nadaje indywidualne cechy, wyrażone przez fryzurę, strój czy dodatkowe rekwizyty. W swojej ofercie posiada lalki, którym nadaje różne typy osobowości i przypisuje konkretne zainteresowania. Każdy może dobrać coś zgodne z własnymi predyspozycjami i oczekiwaniami. To doskonały pomysł na prezent, który w postaci lalki, wiernie odda cechy obdarowanego.  

Lalki “Lullu Dolls” są doskonale wyważone, potrafią samodzielnie stać, siedzieć, a także kręcić głową. Syntetyczne włosy, użyte do stworzenia lalki do złudzenia przypominają prawdziwe i są bardzo miłe w dotyku. Można je czesać i układać w dowolne fantazyjne fryzury. I co ważne posiadają certyfikat CE, związany m.in. z bezpieczeństwem użytkowania.

Fot.: https://lulludolls.com/

Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to produkt polski. W obecnych czasach, jak nigdy wcześniej, bardzo ważne jest wsparcie rodzimych przedsiębiorstw. Lalki dostępne w sklep.lalandia.pl